مهر 08, 1401

اخبار شامگاهی سیمای آزادی ـ پنجشنبه ۷مهر۱۴۰۱

in مشروح اخبار سیمای آزادی

https://vimeo.com/755311310
مهر 08, 1401

تأکید رئيسی جلاد بر خط قرمز رژیم در سرکوب قیام و مجاهدین

in رژیم آخوندی

https://vimeo.com/755281934
مهر 07, 1401

سوگند که خواهیم‌تان شکست - #مهسا_امینی #اعتصابات_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in ادبیات - شعر، طنز

شما سواره و کاسکت‌پوش در حصار فایبرگلاس، ساچمه و اشک‌آور ما تنها با کمانهٔ خشمی…
مهر 07, 1401

برای استمرار قیام مردم چه باید کرد؟ - #مهسا_امینی #اعتصابات_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in موقعیت انقلابی

اعتراضات سراسری مردم وارد سیزدهمین روز خود شد و دستاورد بزرگ آن تاکنون این بود…
مهر 07, 1401

دست توانا - م. شوق - #مهسا_امینی #اعتصابات_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in ادبیات - شعر، طنز

https://youtu.be/60druW1YdjQ بکن از ریشه‌ای دست توانا گیاه هرزهٔ دیکتاتوری را هلا! شور دموکراسی! بتاران سپاه…
مهر 07, 1401

گلویی رسا برای سرود آزادی - #مهسا_امینی #اعتصابات_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in موقعیت انقلابی

قانون طلایی و به‌دست آمده از دل ۴دهه نبرد مستمر و نفسگیر با نظام خون…
مهر 07, 1401

ایران در آتش قیامی خاموش ناپذیر - #مهسا_امینی #اعتصابات_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in موقعیت انقلابی

قتل مهسا امینی در روز ۲۵شهریور ۱۴۰۱ جرقه‌ای شد بر انبار باروت خشم مردم و…
مهر 07, 1401

«بهانه» یا «نشانه»؟ - #مهسا_امینی #اعتصابات_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in سخن روز

سردمداران رژیم و دستگاه تبلیغاتی شیخان، در مواجهه با قیام و برای تخطئه آن، این…
مهر 07, 1401

سرکوب‌شدگان دیروز؛ فاتحان امروز - #مهسا_امینی #اعتصابات_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in موقعیت انقلابی

خانم مریم رجوی در سخنرانی خود در گردهمایی ارلزکورت لندن به تاریخ ۲۸خرداد ۷۵ خطاب…
مهر 07, 1401

اتحاد ملت در برابر نظام ولایت - #مهسا_امینی #اعتصابات_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in موقعیت انقلابی

قیام سراسری در شهرهای میهن از تهران تا قشم و چابهار و از کلان‌شهرها تا…
مهر 07, 1401

سنگر «کف خیابان»، تضمین استمرار قیام - #مهسا_امینی #اعتصابات_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in موقعیت انقلابی

طی ۱۲روز گذشته تحولی در ایران‌زمین رقم خورد که عبور قاطع از یک کمیت به…
مهر 07, 1401

نگاهی به تظاهرات ۵مهر ۱۳۶۰ در آینهٔ امروز - #مهسا_امینی #اعتصابات_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in موقعیت انقلابی

شعار «مرگ بر خامنه‌ای» یا «مرگ بر اصل ولایت فقیه»، یکی از شعارهایی است که…
مهر 07, 1401

بوی خوش شورش و خیزش ارمغان مهر امسال - #مهسا_امینی #اعتصابات_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in مقالات شما

هنوز که هنوز است مهرماه با خود برایم بوی دفترهای ۶۰ برگ و صد برگ…
مهر 07, 1401

تداوم قیام؛ ریزشها و شکافها - #مهسا_امینی #اعتصابات_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in سخن روز

در سالروز حماسهٔ فراموشی‌ناپذیر و فروزان ۵مهر ۱۳۶۰ هستیم؛ گویی آن گردهای جوان بی‌ترس و…
امروز چهارشنبه ۳۰شهریورماه همزمان با حضور رئیسی جلاد در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد، ایرانیان آزاده و هواداران سازمان مجاهدین خلق ایران در نیویورک با تجمع و تظاهرات خود علیه حضور رئیسی جلاد به اعتراض برمی‌خیزند.
در این صفحه گزارشات و تصاویر این تظاهرات را دنبال کنید.
 
پیام مریم رجوی به تظاهرات ایرانیان در نیویورک
هم‌میهنان عزیز، اشرف‌نشان‌ها و یاران شورشگر!
به‌ همه شما درود که درست در شرایطی که مردم شهرهای شورشی ایران از کردستان تا تهران علیه استبداد خونریز خامنه‌ای به‌پاخاسته‌اند، شما نیز پرچم قیام و جنبش آن‌ها را در برابر سازمان ملل برافراشته‌اید و صدای پرخروش‌تان طنین اعتراض‌های مردم ایران علیه پذیرفته‌شدن جلاد ۶۷ در سازمان ملل است - ادامه پیام
 
سناتور رابرت توریسلی:
متشکرم همگی که هیچوقت مردم خودتان و سابقه خودتان را فراموش نکردید بگذارید بگویم هدف و آرمان بشریت جهانی است.  مطمئن هستم شما با من هستید و آرزو می‌کنید که دوستان ما در اوکراین ما را بشنوند و بدانند که ما هیچوقت به اوکراین پشت نخواهیم کرد. این هیچوقت یک اتفاق نیست که کشور متجاوز می‌خواست آزادی آنها را برباید ولی ملت آنها شانه به شانه کنار هم ایستادند. در کشورهای دیگر در ایران، جهان باید بیاد داشته باشد که ما در کجا ایستاده و آن کشورهای شرور در کجا هستند. ساختمانی که پشت سر ما است یعنی سازمان ملل باید همه بدانند که چه کشورهایی در آن سمت قرار دارند و ما در کجا قرار داریم. رئیسی الآن در مجمع عمومی دارد سخنرانی می‌کند اگر آنها نمی‌دانند رئیسی چه آدمی است بگذارید من او را معرفی کنم. او عضو کمیته مرگ در سال۶۷ بود. او در آن سال هزاران هزار نفر را به پای جوخه مرگ فرستاده به‌خاطر هیچ جنایتی که آنها مرتکب نشده بودند و اکنون این شده رئیس‌جمهور، ما به او یک قاتل می‌گوییم. در یک انتخاباتی شرکت کرد که هر کسی که مخالف رژیم بود هر کسی که صحبت آزادی می‌کرد اصلاً شانس این را نداشت که در آن انتخابات شرکت کند. بنابراین این یک انتخابات قلابی بود و او اصلاً رئیس‌جمهور محسوب نمی‌شود. این رژیمی که او دارد نمایندگی می‌کند چی است؟ بسیاری از ما در پاریس صلح‌آمیز گردهم آمده بودیم و می‌خواستیم با یک حق مشروع فریاد آزادی در ایران را سر بدهیم و این رژیم و رئیسی بود که دیپلماتی را با بمب به آنجا فرستاد و می‌خواست با توجهی که پوششی که در آلمان و بلژیک و فرانسه می‌خواست این بمب را آنجا منفجر کند. رئیسی کسی است که می‌خواست آنجا بمب منفجر کند. این کسی است که الآن در مجمع عمومی دارد صحبت می‌کند. بنابراین آقای رئیس‌جمهور بگذارید بگوییم که چرا اینجا جمع شده‌ایم. ما هیچوقت فراموش نمی‌کنیم که ایران چه بود ما هیچوقت برای ایرانی که باید باشد دست از مبارزه بر نمی‌داریم. جهان تجاوزی که به اوکراین شده را فراموش نخواهد کرد. مردم اوکراین شایسته بهروزی و خوشبختی هستند. همین حقها هم برای ایران است به مردم ایران باید گفت ما می‌دانیم که چه فداکاریهایی کردید. در شهرها و شهرکهای مختلف تظاهرات برای آزادی خودتان می‌جنگید. در کشوری که روزی رهبر فرهنگ جهان بود. می‌دانیم که این خطر دارد برخی از شما کشته می‌شوید و به زندان می‌روید هر نسلی به آزمایش کشیده می‌شود. این لحظه شما است مهم نیست که چه کسی هستید. دانشجو دانش‌آموز کارگران می‌توانید ابزار خود را زمین بگذارید سربازان می‌توانید اسلحه‌هایتان را زمین بگذارید. هر ایرانی کوچک یا بزرگ باید موضع بگیرد تا این رژیم را به زمین بزنید این رژیم را پایین بکشید.
خانم رجوی! هیچ‌کدام از فعالیت‌های ما و آن چیزی که فدا کردیم و اعطا کردیم هیچ‌کس مانند شما نیست. ما شجاعت شما را تحسین می‌کنیم و همبستگی خودمان را با رهبری شما اعلام می‌کنیم. امروز با سناتور لیبرمن و سناتور براون بک در اینجا همراه هستیم. ما هم دموکرات هستیم هم جمهوریخواه و از هر دو حزب هستیم و امروز همراه شما هستیم.
ما همان‌طور که برای اوکراین هستیم برای ایران هم هستیم من سال بعد و سالهای بعد در اینجا هستم تا موقعی که این گردهمایی را در تهران بتوانیم برگزار کنیم.
 
سناتور سم براون‌بک - عضو کمیته تخصیص بودجه سنا:
باعث افتخار است که امروز همراه شما هستم و شما همه میهن‌پرست هستید و عاشق ایران هستید و عاشق آزادی و ایران ملت بزرگی است و اکنون دهه هاست علیه دیکتاتوری می‌جنگد مردم فوق‌العاده و شگفت‌انگیزی هستند و آن روزهای دیکتاتوری دارد به پایان می‌رسد مردم دارند به‌پا می‌خیزند و دنبال گرفتن حق خودشان هستند به‌عنوان مردمی آزاد و آنها دنبال این هستند که رهبران را خودشان انتخاب کنند به‌عنوان مردم آزاد و همین‌طور حقوق‌بشر را به‌دست بیاورند.
رئیسی که اینجا آمده شایسته این است که به‌دلیل جنایتی که علیه مردم خودش کرده محاکمه بشود دادگاهی بشود این چیزی که امروز بایستی انجام شود ما خواهان عدالت هستیم عدالت برای مردم ایران. ما اعلام می‌کنیم و برای این اعلام به من بپیوندید و اکنون بایستی زمانش هست که به‌روشنی صحبت کنیم در مورد آزادی و برای آزادی مردم ایران و این چیزی است که ما طرفدار آن هستیم.
ما طرفدار آزادی برای مردم ایران هستیم و امروز این را اعلام می‌کنیم ما امروز اعلام می‌کنیم پایان دیکتاتوری را در ایران و این چیزی است که ما می‌خواهیم و مردم ایران می‌خواهند و هم‌چنین اعلام می‌کنیم که حقوق‌بشر در مورد مردم ایران و هم‌چنین اعلام می‌کنیم وحدت دیکتاتورها در عالم را آنهایی که به رژیم ایران کمک می‌کنند آنهایی که طرفدار آن هستند این وحدت دیکتاتورها را نشان می‌دهد.
آنچه از داخل ایران انجام می‌شود دیگر قابل سرکوب نیست و حرف مردم ایران بایستی شنیده بشود و به این آرمان همه بپیوندند.
هیچ چیز بالاتر از این نیست که مردم ایران بتواند به آزادی خودش برسد با این تاریخچه طولانی و عظیم که دارد و با این فرهنگی که دارد، پایان این رژیم دیکتاتور و سرکوبگر به‌زودی فرا می‌رسد و مردم بایستی انتخاب بکنند آزادانه آن حکومت خودشان را مقاومت و مخالفت علیه رژیم در حال افزایش است نقطه جوشش و خیزش فرا رسیده است زمانش رسیده است بنابراین به من بپیوندید در این شعار ایران آزاد ایران آزاد.
 
خانم کی‌را رودیک - نمایندهٔ پارلمان اوکراین، رهبر حزب هولوس:
مردم عزیز آزادیخواه ایران خیلی خوشحالم که اینجا هستم. ۷ماه هست که جنگ در کشور من شروع شده است. آنها آمدند تا همه چیز ما را نابود کنند. من با خانم رجوی صحبت کردم و خانم رجوی به من گفت ما مدتهای زیادی علیه رژیم ایران مبارزه می‌کنیم و همبستگی خودمان را با شما اعلام می‌کنیم. مرسی از این پشتیبانی.
از روز اول جنگ در اوکراین ما تصمیم گرفتیم علیه اشغالگر که می‌خواست ما را به‌قتل برساند بجنگیم از همان روز اول تصمیم گرفتیم که آسایش و آرامش و توقف نداشته باشیم تا این‌که آخرین سرباز آنها از اوکراین خارج شود و به این وعده‌مان پایبند بودیم.
مردم می‌گویند آیا صلح می‌خواهیم؟ من می‌گویم ما نه فقط صلح بلکه پیروزی می‌خواهیم چون با یک دیکتاتوری که آمده شما را نابود کند صورت نمی‌گیرد. به کسانی که قابل اعتماد نیستند و همه قوانین بین‌المللی را نقض می‌کند نمی‌شود صلح کرد و ما این جا از هم‌دیگر به‌عنوان ملتهای آزاد از اوکراین و ایران از هم حمایت می‌کنیم.
بله سخنرانی‌هایی صورت گرفت و رئیس‌جمهور روسیه هم گفت فراخوان می‌دهد به اقداماتی که در کشور ما انجام خواهد داد ولی ما می‌گوییم به این جنگ ادامه می‌دهیم تا زمانی‌که همه آنها را ما به مبارزه ادامه می‌دهیم تا همه آنها را از کشورمان خارج کنیم. آنها می‌آیند و خودشان را نابود می‌کنند.
مردم ایران آزاد! در این هفت ماه دورانهای سختی را گذراندیم وقتی که امیدی وجود نداشت اما می‌دانیم من به خودم چی گفتم در این دورانهای سخت؟ همان چیزی را که خانم رجوی به من یاد داد یعنی می‌توان و باید!
از حمایت شما تشکر می‌کنم شما ملت ما را حمایت کردید در این نبرد و ما هم از مبارزه شما علیه شرارت حمایت می‌کنیم.
زنده باد اوکراین و زنده باد ایران آزاد
 
سناتور جوزف لیبرمن:
دستمانم بر قلبم است که شما به این گردهمایی آمدید برای این هدف که مردم ایران را می خواهید آزاد کنید.
شما افرادی هستید که سال‌ها در اینجا بودید با قانون و آزادی و بسیاری به جامعه اینجا خدمت کردید شما به آرمان آزادی پایبند هستید. مردم ایران به گروگان گرفته شدند من اینجا برای آزادی مردم ایران هستم.
می‌دانم که بدبینی‌هایی وجود دارد که هدفی که شما دنبال آن هستید و سرنگونی دیکتاتور خیلی سخت است. به آنها گوش ندهید در تاریخ دیکتاتورهایی سرنگون شدند کسی فکر نمی‌کرد سرنگون شوند. من خوشبینی‌ام را بر داده‌های تاریخ بنا می‌کنم حکومت تک نفره و همان حکومت دیکتاتوری همیشه مردم علیه این حکومتها پیروز خواهند شد و در مورد ایران این رژیمی که ثروت این کشور را به نفع خودش به یغما برده و هدر داده این هم مانند همین مثالی است بنابراین مردم ایران همین چیزی است که خشمگین و طغیانی در رابطه با وضعیتی که وجود دارد در مورد رئیسی این قدر جنایتکار و طغیانگر می‌توانند که آن را به زیر بکشند. الآن رئیسی آمده به سازمان ملل و این کاملاً با اهداف سازمان ملل متضاد هستند. خاتمی و روحانی می‌آمدند و سراپایی از دمکراسی و رفرم ارائه می‌دادند که گویی با احمدی‌نژاد تفاوت دارند و رئیسی الآن خودش همه چیز را کنار گذاشته و یک قاتل کشتار جمعی هست و آمده است اینجا. اعدام در ایران به نسبت وضعیت سرانه بالاترین عدد است. بنابراین ایران اکنون و شورای ملی مقاومت و سازمان مجاهدین هستند که جنبش مردم ایران را هدایت می‌کنند و نماینده واقعی این مردم همین جنبش مقاومت است. در همین موردی که اخیراً پیش آمد در مورد خانمی که جانش را توسط رژیم به‌خاطر حجاب از دست داد الآن مردم ایران شجاع هستند آنها می‌دانند که برای چه چیزی جانشان را به خطر می‌اندازند. من به یاد دستفروشی در تونس افتادم که با خودسوزی خودش شعله یک انقلاب را روشن کرد هر چه رئیسی بخواهد با وحشی‌گری بیشتری مردم را سرکوب کند مردم گسترده‌تر و شدید تر برای آزادی‌شان می‌جنگند. الآن اینجا می‌بینید پمپئو، جان بولتون سلمان رشدی اینها توسط اوباش این رژیم تهدید شدند اگر چنین چیزی اتفاق می‌افتد آمریکا اعلام جنگ می‌کرد علیه کسانی که چنین دسیسه‌هایی راه می اندازند. چه شده که در وین می‌روند با آنها مذاکره می‌کنند. ما قبلاً علیه رئیسی تظاهرات داشتیم که بهش ویزا ندهند به آمریکا آمد و من مخالف این هستم پلیس باید یکراست او را دستگیر می‌کرد و به دیوان لاهه می‌برد و به‌خاطر کشتار علیه بشریت مورد محاکمه قرار بگیرد. این توافقی که دارد برگزار می‌شود خیلی معامله بدی است. من الآن می گویم وقت تغییر در سیاست آمریکا درباره ایران رسیده باید وین را تعطیل کرد. باید با مقاومتی نشست که این جنبش را هدایت می‌کنند ما دو تا چاره داریم یا باید مذاکره کنیم یا جنگ این اشتباه است یک گزینه سومی است. باید رفتار رژیم را تغییر بدهیم. الآن زمانش هست. برای ما که به‌جای تغییر رفتار برویم به سمت مردم ایران و رژیم را تغییر بدهیم. مقاومت ایران دارد رشد می‌کند توسط شورای ملی مقاومت و مجاهدین و تحت رهبری خانم رجوی و طبق ۱۰ ماده‌ای خانم رجوی که این ارزشهای آزادی و برابری که در برنامه‌اش هست. بدبینها می‌گویند شما نمی‌توانید رژیم را سرنگون کنید در آخرین سفرم در اشرف خانم رجوی این سؤال چالشی را جواب داد که می‌توان و باید می‌توان و باید این رژیم را در تهران سرنگون کنیم. یکی از موهبتهایی که من دریافت کردم کمی فارسی از شما یاد گرفتم جواب را گرفتم سرنگونی راحت نیست نیاز به جنگ دارد آیا شما حاضر هستید حاضر حاضر حاضر خدا به شما نعمت بدهد.
 
اسقف بیشاب رابرت استرنز:
چرا یک اسقف مسیحی در نیویورک برایش مهم است که چه چیزی در ایران اتفاق می‌افتد برای ما مهم است که آن چیزی که در ایران اتفاق می‌افتد چونکه موضوع ایران به همه جهان مربوط می‌شود مسأله آزادی مسأله حقوق‌بشر است و اکنون زمان تغییر در ایران است. مردم با اعتقادات مختلف می‌توانند با هم در رابطه با این هدف گردهم بیایند و متحد شوند. زمان آن است که استبداد و این حاکمان مستبد و رئیسی برکنار شوند و بروند. این قاتل کشتار جمعی نباید به او پودیم برای سخنرانی داده شود در ملل‌متحد ما امروز صدایمان را بالا می‌بریم و می گوییم رئیسی باید برود و او باید برود.
امروز ما در خاورمیانه جدیدی هستیم... ولی رژیم حاکم بر ایران خواهان این است که ترس و وحشت اعمال کند و تفرقه ایجاد کند و تهدیدی برای کل جهان باشد ولی ما می‌گوییم نه و برنامه ۱۰ماده‌ای مریم رجوی مسیر رو به‌جلو است برای آینده ایران و ما اعلام می‌کنیم که اکنون همان زمانی است که باید به اجرا گذاشته شود.
دوستان عزیز من، تاریخ به ما آموخته است که در نهایت شرارت نابود خواهد شد و من امروز به شما بگویم که می‌دانم تغییر دارد به‌سرعت فرامی‌رسد در ایران چطور این را می‌دانم چون که شما امروز سوار قطار هواپیما شدید از طریق متروها و روزبه‌روز صدایتان را با امید بلند کردید و با اعتقاد بلند کردید و تلاش کردید که مردم ایران را آزاد کنید و من می‌دانم که در آسمانها دعاهای شما شنیده می‌شود و به‌زودی زود خواهیم دید که دیوارهای شرارت فرو خواهد ریخت و آزادی برای مردم ایران به ارمغان خواهد آمد...
من هم می‌گویم سال آینده ما در ایران آزاد در تهران آزاد گردهم خواهیم آمد و اکنون زمان آزادی فرا رسیده و خدا شما را حفظ کند.
 
کشیش دکتر مارکوس میراندا:
یکبار دیگر من مانند همه مسیحیان در کنار مردم ایران می‌ایستم مبارزه تمام نشده ولی من احساس می‌کنم که داریم به لحظه تحقق آرزوی میلیونها تن از مردم ایران نزدیک می‌شویم. آرزوی آزادی برابری مطبوعات مذهب در ایران. رئیسی و این رژیم استبدادی هم‌چنان از اعدام و زندان برای به سکوت کشاندن مردم ایران استفاده می‌کنند. ولی این دیگر خیلی طول نخواهد کشید قیام شروع شده است و دیگر متوقف نخواهد شد همین الآن که ما اینجا ایستاده‌ایم قیام ادامه دارد قیام متوقف نخواهد شد تا وقتی که آزادی در ایران به پیروزی برسد.
به تازگی یک زن جوان به‌نام مهسا امینی به‌قتل رسید این چه نیروی پلیسی است که این زن را به‌اصطلاح به‌خاطر پوشش اش به‌قتل رساند چقدر باید اجازه بدهیم این قتلها اتفاق بیفتد؟ مردم بزرگ ایران شایسته بهتر از این هستند آنها فقط خواهان حقوق بنیادین بشر حقی برای همه انسان‌ها هستند خدا شما را حفظ کند خدا مردم ایران را حفظ کند.
 
تظاهرات ایرانیان آزاده در نیویورک علیه حضور رئیسی جلاد
   

سازمان مجاهدین خلق از فراخوان احزاب کردستان ایران به اعتصاب عمومی در…

سازمان مجاهدین خلق ایران اعلام کرد از فراخوان احزاب کردستان ایران به اعتصاب عمومی در کردستان در روز شنبه ۹مهر در اعتراض به هجوم تروریستی رژیم به مقرات احزاب سیاسی کرد ایرانی حمایت می‌کند.

ایران قیام سراسری – شماره ۲۲ استمرار قیام و گسترش آن به…

ایران قیام سراسری – شماره ۲۲ استمرار قیام و گسترش آن به ۱۶۳شهر ایران، ادامه اعتصاب و اعتراضات در ۶۲ دانشگاه در سراسر ایران روز چهارشنبه ۶مهر، به‌رغم جو امنیتی و گسیل گله‌های پاسدار و…

بیانیه ۱۴نخست وزیر و وزیر سابق در حمایت از قیام سراسری و…

بیانیه ۱۴نخست‌وزیر و وزیر سابق از کشورهای ایسلند، رومانی، فنلاند، کانادا، لهستان، ملداوی، اردن، عراق، یمن و سودان حمایت از قیام سراسری و محکومیت سرکوب وحشیانه رژیم آخوندی تظاهر کنندگان با شعار مرگ بر خامنه‌ای…

مقاومت ایران حمله رژیم آخوندها به مقر احزاب کرد ایرانی را قویاً…

مقاومت ایران حمله رژیم آخوندها به مقر احزاب کرد ایرانی را قویاً محکوم می‌کند خانم مریم رجوی خواستار رسیدگی فوری شورای امنیت ملل متحد گردید شورای ملی مقاومت ایران حملات وحشیانه فاشیسم دینی حاکم بر…

ایران قیام سراسری – شماره ۲۱ - قیام سراسری مردم شب گذشته…

قیام سراسری مردم شب گذشته در تهران و دهها شهر برای دوازدهمین روز ادامه یافت گسترش قیام به ۱۶۲شهر و حکومت نظامی اعلام نشده در بسیاری از شهرها به‌رغم بسیج دیوانه‌وار نیروهای سرکوبگر، شامگاه سه‌شنبه…

نامه مشترک ۹تن از برندگان جایزه نوبل در حمایت از قیام سراسری…

نامه مشترک ۹تن از برندگان جایزه نوبل در حمایت از قیام سراسری مردم ایران ما برندگان جایزه نوبل سرکوب تظاهر کنندگان در ایران را به‌شدت محکوم می‌کنیم و خواستار حسابرسی از خامنه‌ای و رئیسی هستیم…

ایران قیام سراسری – شماره ۲۰ با گسترش قیام به ۱۵۶ شهر،…

ایران قیام سراسری – شماره ۲۰ با گسترش قیام به ۱۵۶شهر، شمار شهیدان از ۲۴۰ و شمار دستگیر شدگان از ۱۲هزار نفر بیشتر شده است اعتصاب دانشجویان و اساتید دهها دانشگاه ایران برای آزادی دستگیر…

تظاهرات ایرانیان آزاده در پاریس و نروژ در حمایت از قیام سراسری…

تظاهرات ایرانیان آزاده در پاریس مقابل سفارت رژیم آخوندی در حمایت از قیام سراسری مردم ایران - ۵مهر ۱۴۰۱ ایرانیان آزاده شعار می‌دادند: پیام به جان جانان حاضر حاضر تا پایان شورشی جنگاور حاضر حاضر…

ایران قیام سراسری – شماره ۱۹ دوشنبه شب قیام سراسری در تهران…

ایران قیام سراسری – شماره ۱۹ دوشنبه شب قیام سراسری در تهران و بسیاری از شهرها به‌رغم سرکوب وحشیانه برای یازدهمین روز ادامه یافت فریاد «وای به روزی که مسلح شویم» جوانان در پاسخ به…

تظاهرات ایرانیان آزاده در لندن، برلین، آتلانتا، برن، پاریس، هلند، سانفرانسیسکو و…

تظاهرات ایرانیان آزاده در لندن، برلین، آتلانتا، برن، پاریس، هلند، سانفرانسیسکو و وین در حمایت از قیام سراسری مردم ایران - دوشنبه ۴مهر ۱۴۰۱ تظاهرات ایرانیان آزاده در پاریس در حمایت از قیام سراسری مردم…

ایران قیام سراسری – شماره ۱۷ - در دهمین شب قیام، دهها…

در دهمین شب قیام، دهها نقطه تهران صحنه تظاهرات و درگیری مردم با نیروهای سرکوبگر بود جوانان خطاب به پاسداران و بسیجی‌ها و اطلاعاتی‌ها فریاد می‌زدند: «بترسید، بترسید، ما همه با هم هستیم» شب گذشته…

ایران قیام سراسری – شماره ۱۶ تظاهرات شبانه و جنگ و گریز…

ایران قیام سراسری – شماره ۱۶ تظاهرات شبانه و جنگ و گریز در کلان‌شهرها میان جوانان و نیروهای سرکوبگر در دهمین روز قیام تهران – تظاهرات و رودررویی با پاسداران و نیروهای انتظامی و اطلاعاتی…

ایران قیام سراسری– شماره ۱۵ گسترش قیام به ۱۴۶شهر در ۳۱ استان…

ایران قیام سراسری– شماره ۱۵ گسترش قیام به ۱۴۶شهر در ۳۱ استان به‌رغم سرکوب وحشیانه با شعار مرگ بر دیکتاتور، مرگ بر خامنه‌ای تظاهرات شبانه در دهها نقطه تهران و مقاومت و جنگ و گریز…

تظاهرات ایرانیان آزاده هواداران سازمان مجاهدین در آرهوس، بروکسل، رم، سیدنی و…

ایرانیان آزاده، هواداران سازمان مجاهدین روز یکشنبه ۳مهر ۱۴۰۱ در آرهوس دانمارک در حمایت از قیام مردم ایران تظاهرات کردند. ایرانیان آزاده شعار می‌دادند: درود به هر شورشی مرگ بر خامنه‌ای رئیسی/توپ تانک فشفشه آخوند…

تظاهرات ایرانیان آزاده در لس‌آنجلس، واشنگتن، یوتوبوری و لاهه در همبستگی با…

ایرانیان آزاده و هواداران مجاهدین در لس‌آنجلس، واشنگتن و لاهه در همبستگی با قیام سراسری مردم ایران تظاهرات و آکسیون برگزار کردند. واشنگتن https://youtu.be/cO6tSmMYDJo https://youtu.be/XBCHYhIvTSU آکسیون ایرانیان آزاده در یوتوبوری در حمایت از قیام سراسری…

قیام ایران شماره ۱۳ - قیام به ۱۳۹شهر در ۳۱استان گسترش یافت،…

قیام ایران – شماره ۱۳ قیام به ۱۳۹شهر در ۳۱استان گسترش یافت، شمار شهیدان از ۱۴۰ و شمار دستگیر شدگان از ۵۰۰۰ بیشتر است درگیری جوانان شورشی در ۲۱منطقه تهران و شهرهای مختلف با پاسداران،…

تظاهرات ایرانیان آزاده و یاران شورشگر در اسلو، استکهلم، یوتوبوری و مالمو…

ایرانیان آزاده و یاران شورشگر روز شنبه ۲مهر ۱۴۰۱ در اسلو، استکهلم، یوتوبوری و مالمو در همبستگی با قیام سراسری مردم ایران تظاهرات و آکسیون برگزار کردند.اسلو https://youtu.be/g3H2O9D_AUEاستکهلم https://youtu.be/2BkyrkJSNbEیوتوبوری https://youtu.be/Ialym8AYC1cمالموhttps://youtu.be/2baGZ-OzLvY

آکسیون ایرانیان آزاده در پاریس، لندن و فرانکفورت، حمایت از قیام سراسری…

آکسیون ایرانیان آزاده در پاریس، لندن و فرانکفورت، در حمایت از قیام سراسری مردم ایران - اول مهر ۱۴۰۱ این همه سال جنایت مرگ بر این ولایت بسیجی مرگ به نیرنگ تو خون جوانان ما…

آکسیون ایرانیان آزاده و حامیان مقاومت ایران در برلین و مونیخ در…

ایرانیان آزاده و هواداران مجاهدین خلق ایران روز جمعه اول مهر آکسیونی در حمایت از قیام سراسری و محکومیت جنایت ضدبشری رژیم و قتل مهسا امینی برگزار کردند. برلین https://youtu.be/mMuynz8WiHM https://youtu.be/K6yjSUaNXaQ https://youtu.be/5BF-T7zH7rM مونیخ: https://youtu.be/w99ONKanQyY https://youtu.be/mglCO2hGelg…

آکسیون اعتراضی ایرانیان آزاده و حامیان مقاومت ایران علیه حضور ابراهیم رئیسی…

ایرانیان آزاده و حامیان مقاومت ایران روز جمعه اول مهرماه آکسیون اعتراضی علیه حضور ابراهیم رئیسی جلاد ۶۷ در نیویورک برگزار کردند. https://youtu.be/tWnE1uhnJMo https://youtu.be/WAdpFrRaZQQ

همبستگی با شهیدان قیام شهریور ۱۴۰۱ - آکسیون ایرانیان آزاده در اسلو…

آکسیون ایرانیان آزاده در مقابل لانه جاسوس رژیم آخوندی در اسلو در همبستگی با مردم ایران و شهیدان قیام سراسری - پنجشنبه ۳۱شهریور ۱۴۰۱ https://youtu.be/2Un0bmhmrUk برگزاری میز کتاب توسط ایرانیان آزاده در آرهوس دانمارک در…

تظاهرات ایرانیان آزاده در نیویورک علیه حضور رئیسی جلاد

امروز چهارشنبه ۳۰شهریورماه همزمان با حضور رئیسی جلاد در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد، ایرانیان آزاده و هواداران سازمان مجاهدین خلق ایران در نیویورک با تجمع و تظاهرات خود علیه حضور رئیسی جلاد به…

تصویرگذاری عظیم از رئیسی جلاد روی آسمانخراش تایمز شراتون در نیویورک

https://youtu.be/KB5JXxqPalIنیکی هیلی سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل روز چهارشنبه ۳۰شهریور با اشاره به تصویرنگاری بزرگی از رئیسی جلاد بر روی آسمانخراش تایمز شراتون در نیویورک در توئیتی نوشت: ابراهیم رئیسی یک قاتل دستجمعی است…

آکسیون ایرانیان آزاده در سوئیس در گرامی‌داشت #مهسا_امینی

ایرانیان آزاده در سوئیس روز سه‌شنبه ۲۹شهریور در گرامی‌داشت قتل مهسا امینی توسط نیروهای سرکوبگر و گشت کشتار خامنه‌ای آکسیون اعتراضی برگزار کردند. آکسیون ایرانیان آزاده در سوئیس در گرامی‌داشت مهسا امینی با شعار ما…