آذر 04, 1401

اخبارشامگاهی سیمای آزادی ـ سه شنبه ۱ آذر۱۴۰۱ - #قیام_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in مشروح اخبار سیمای آزادی

https://vimeo.com/773984308
آذر 02, 1401

زمان بیداری - #قیام_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in مقالات شما

هر انسان ایرانی نیاز دارد که بداند در کدام نقطه از مختصات اجتماعی و سیاسی…
آذر 02, 1401

عصیان کاوه‌ها! - #قیام_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in ادبیات - شعر، طنز

ای شیخ با تهاجم توفان چه می‌کنی با نسل شورشی دلیران چه می‌کنی ای قاتل…
آذر 02, 1401

کیان و برنو و عشقش - #قیام_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in ادبیات - شعر، طنز

برای اسب کیان نامه‌یی نوشتم من سوار خوب تو در خاک و خون کشیده شده…
آذر 02, 1401

قایقی می‌سازم برای آرزوهایت - #قیام_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in ادبیات - شعر، طنز

قایقی می‌سازم روبه‌روی آرزوهایت با باری از شبنم و رنگین‌کمان قایقی پر از هجای آبی…
آذر 02, 1401

خدای رنگین‌کمان را کشتند - #قیام_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in ادبیات - شعر، طنز

آسمان شرم می‌کند از سرودن «رنگین‌کمان» در شفقی لبریز از خون شعر گنگ می‌شود از…
آذر 02, 1401

سنگر می‌سازم در عصب‌های خیابان - #مرگ_بر_ستمگر_چه_شاه_باشه_چه_رهبر

in ادبیات - شعر، طنز

سنگر می‌سازم با ساروج خون و خشتهایی بی‌شکست از خشم سنگری در دهانهٔ کوچه‌هایی همسایهٔ…
آذر 02, 1401

گم شوید - #قیام_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in ادبیات - شعر، طنز

گم شوید از این وطن شیادها ای شما سرچشمه‌ٔ بیدادها دینتان غارت جنایت قتل و…
آذر 02, 1401

نغمه - #قیام_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in ادبیات - شعر، طنز

رساتر از بغض یک ماهی در تنگ شفاف آب، برآمدی یک روز چون صدای گرم…
آذر 02, 1401

هر هفته جمعه‌ها - #قیام_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in ادبیات - شعر، طنز

هر هفته جمعه‌ها ز سر خاکت ای شهید یک شورش جدید ببین می‌خورد کلید با…
آذر 02, 1401

«سپهر» شورشی! - #قیام_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in ادبیات - شعر، طنز

برای شهید قیام «سپهر بیرانوند» جوان شورشی از خرم‌آباد که با تیر مستقیم مأموران جنایت‌پیشه…
آذر 02, 1401

خود می‌کشی کودک را، خود تعزیه می‌داری! - #قیام_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in تحلیل گزارش

در گرامی‌داشت شهدای آبان ۱۳۹۸، در سراسر ایران احساس غم و سوگواری به خشم و…
آذر 02, 1401

«... داعش ما شمایید!» - #قیام_سراسری #قیام_تا_سرنگونی

in سخن روز

طی دو سه روز اخیر بسیاری از شهرهای میهن، از ایذه و سمیرم تا سنندج…

فرافکنی و وارونه‌گویی خامنه‌ای پس از سیلی آتشین قیام
درآویختن به مصدق برای شبیه‌سازی دجالگرانهٔ انقلاب با ارتجاع و با کودتای استعماری ۲۸مرداد
مسعود رجوی-۱۱ آبان ۱۴۰۱
در چهل و هشتمین روز قیام، خامنه‌ای در منتهای درماندگی ادعا کرد که گویا آمریکا و شرکاء برنامه دارند رژیم را سرنگون کنند. اما «ملت ایران زد توی دهنشان بعد از این هم خواهد زد توی دهنشان»!
همه می‌دانند که این وصله‌ها به آمریکا و اروپا نمی‌چسبد و ۴دهه گفته‌ایم که اگر از مماشات و امتیاز دادن به رژیم و میدان دادن به مزدورانش و آلترناتیوسازیهای پوشالی و استعماری و از برچسب و پرونده‌سازیهایی مانند ۱۷ژوئن به نفع رژیم دست بردارند، ما را بس. در امر سرنگونی رژیم هم خلق قهرمان با فرزندان آزادی‌ستان کفایت است.
ما دیدیم که آمریکا چگونه پایگاههای ارتش آزادیبخش ملی ایران در خاک عراق را به درخواست رژیم و برای رژیم بمباران و مجاهدین را هم خلع‌سلاح کرد.
اما بمباران و خلع‌سلاح نیروهای سرکوبگر رژیم را هیچگاه ندیدیم. اکنون خامنه‌ای با سخافت آمریکا را به حمایت «از تروریسم کور» مجاهدین متهم می‌کند که«منجر به هزاران» کشته در رژیم شده است.
بنابراین اصل موضوع پنهان کردن یک جنگ عظیم بین انقلاب و ارتجاع، و این است که شیخ هم مانند شاه، در واپسین مرحله می‌خواهد بگوید که هر چه هست زیر سر خارجی و اجنبی است و انقلاب و قیام مردم ایران از اساس موضوعیت ندارد. از این‌رو به گفتهٔ خامنه‌ای ملت ایران زد توی دهنشان و بعد از این هم خواهد زد.
خلیفهٔ سیلی خوردهٔ ارتجاع بیش از این نمی‌توانست فرافکنی و وارونه‌گویی کند. اما ما صبر می‌کنیم تا سیلی‌های آتشین ملت ایران، به‌ویژه جوانانی را که به‌گفته او دچار« هیجان و احساسات» شده اند هر چه بیشتر و بیشتر بر بناگوش نظام ببینیم. آن‌قدر که بند از بند رژیمش بگسلند. همان انقلابیون و شورشگرانی که دیکتاتوری شاه را هم ساقط و سرنگون کردند.
پشتک و واروی آخوندی در بارهٔ کودتای ۲۸مرداد ۱۳۳۲ و این‌که آمریکائی‌ها دشمنی با ملت ایران را از آن روز شروع کردند و به «مصدق فرنگی‌مآب» هم رحم نکردند، کسی را نمی‌فریبد و شأن مصدق کبیر فراتر از زخم‌زبانهای مرتجعین است. درآویختن به مصدق برای شبیه‌سازی دجالگرانهٔ انقلاب دمکراتیک مردم ایران با کودتای استعماری و ارتجاعی ۲۸مرداد دردی دوا نمی‌کند.
بر کسی پنهان نیست که ایل و تبار خمینی و آخوندهای ارتجاعی علیه مصدق و با شاه و دربار بودند. کاشانی بود که صراحتاً خواهان اعدام مصدق شد. خمینی در آن روزگار آخوند دست چندمی زیر قبای کاشانی و در همه جا با او علیه مصدق بود.
 
کما این‌که پس از انقلاب ضدسلطنتی هم آشکارا به‌خاطر «سیلی خوردن» مصدق (در همان کودتای ۲۸مرداد) شکرگزاری می‌کرد.
نمونهٔ دیگر پیامی است که خمینی در دوران بریدگی، پس از چند ماه حصر در قیطریه تهران، در نیمه آبان ۱۳۴۲ برای کندی رئیس‌جمهور وقت آمریکا فرستاد، عذر تقصیر خواست و نوشت مبادا حملات لفظی (و مصلحتی) او به آمریکا سوءتعبیر شود چرا که او در واقع خصومتی با آمریکا ندارد. در گروگانگیری آبان ۵۸ و در اعدام‌های انبوه دههٔ ۶۰ و در قتل‌عام زندانیان ما هم ثابت شد که ضدیت و خصومت خمینی و ارتجاع ولایت فقیه، قبل از همه با انقلاب و رشیدترین فرزندان مردم ایران است.
 
هم‌چنین ثابت شد که دشمن ما همین‌جاست به دروغ می‌گویند که در عراق و قدس و آمریکاست.
بوالعجب این‌که خامنه‌ای به ۳۰۰میلیون آمریکایی طعنه « انحطاط» می‌زند که چرا به رئیس‌جمهورانی از قبیل ترامپ و بایدن رأی دادند و آنها را سر کار آوردند. از فرط خرفتی فراموش کرده است که خودش چه جلادی را از صندوق بیرون کشیده و به ریاست‌جمهوری رژیمش گماشته است!
وانگهی یادش رفته است که در روز ۱۴خرداد ۱۳۶۸ خودش در جلسه خبرگان ارتجاع بعد از مرگ خمینی درباره مرجعیت و رهبری خودش گفت: «واقعاً باید خون گریست در جامعه اسلامی که حتی احتمال کسی مثل بنده در آن مطرح بشود، مسأله اشکال فنی دارد، اشکال اساسی دارد. . ». راستی هم که مردم ایران خون گریستند و خون می‌گریند. از اینروست که اکنون:
هنگامه خشم و خروش و آتش است
×××××
اظهارات خامنه‌ای در جلسه خبرگان رژیم بعد از مرگ خمینی 
با اذعان صریح به عدم صلاحیت خودش برای مرجعیت و رهبری 
۱۴ خرداد ۱۳۶۸
خامنه‌ای: بسم الله الرحمن الرحیم. اولاً واقعاً باید خون گریست، در جامعه اسلامی که حتی احتمال کسی مثل بنده در آن مطرح بشه. حالا اینو که من نمی‌خوام درباره این صحبت کنیم. مسأله اشکال فنی داره، اشکال اساسی داره. من حالا قبلاً خدمت آقای هاشمی هم گفتم. در یکی دو هفته قبل از این‌که همین قضیه مطرح بود و ایشون فرمودند، من جدا به ایشون گفتم من قاطعا چنین چیزی را قبول نخواهم کرد. حالا غیر از این‌که خود من حقیقتاً لایق این مقام نیستم و این را بنده می‌دانم، شاید آقایان هم می‌دونید. اصلاً از لحاظ فنی اشکال پیدا می‌کنه این قضیه. رهبری، رهبری صوری خواهد بود، نه رهبری واقعی. خوب من نه از لحاظ قانون اساسی و نه از لحاظ شرعی برای بسیاری از آقایون، حرفم حجت حرف رهبر را نداره. این چه رهبری خواهد بود...
خامنه‌ای: اجازه بفرمایید. قانون اساسی که خوب میگه مرجع، حالا یا مرجع فعلی آن‌که حالا هیچی. از لحاظ شرعی هم حجیت قول رهبر در صورتی است که آن کسی که می‌خواهد به حرف او عمل کند، او را فقیه و صاحب نظر در امور دین بداند. خوب الآن در همین جلسه چند نفر از آقایان آمدند صحبت کردند، تصریح کردند که بنده صاحب نظر نیستم. این چطور همین آقای آذری که اسم بنده را اول بار آوردند تو این جلسه، بنده اگر حکم بکنم، ایشون قبول خواهند کرد. قطعنا قبول نمی‌کنند.
صدای چند نفر: بعد از رهبر شدن آری
خامنه‌ای: نه آقا بعد از رهبر شدن.
چند نفر: ما که نمی‌خواهیم از شما تقلید بکنیم... امام صاحب نظر بودند... این مسأله تمومه... ما نمی‌خواهیم از شما تقلید بکنیم
خامنه‌ای: بحث تقلید نیست، بحث حکمه.
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... . .
صدای چند نفر: موقته آقای خامنه‌ای موقته...
یک آخوند: آقای خامنه‌ای موقته، موقته اشکالی نداره.
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... . . ....................
رفسنجانی:‌ من هم می‌خواستم صحبت کنم. من هم نظرم به شورا بود، ولی وقتی که اکثریت گفتند فرد دیگه جای صحبت نیست. حالا ما رأی می‌گیریم، اما چون آقای خامنه‌ای صحبت کردند. آقای مشکینی اجازه بدهید. چون آقای خامنه‌ای صحبت کردند دو جمله‌یی هم من صحبت کنم.
اولا، خوب ما با آقای خامنه‌ای از جوانی توی مدرسه خدمتشون بودیم، تو بحثها بودیم. حالا همیشه مسایل مطرح میشه، مسایل عمده مطرح میشه. من واقعاً آقای خامنه‌ای را صاحب نظر میدونم، صاحب نظر جدی در مسایل فقهی، اما نه این‌که ایشون الآن رفتند مسایل را استنباط کرده. یعنی الآن اگر یک مسأله اجتماعی برای کشور مطرح بشه و ایشون بخواهد نظر فقهی پیدا بکنه، با همان روش سنتی نه مشکل، با یک مقدار کار کردن، با یک مقدار کمک گرفتن از کسانی که منابع را، چون وقت ممکنه نداشته باشه، کمک کنند برای پیدا کردن مصادر، ایشون میتونه به نظر برسد.
یک آخوند …. : فردا نیایند اینجا بگین خدای ناکرده بگند ایشون صلاحیت ندارن
رفسنجانی:‌ نه نباید بگن دیگه، آقای خامنه‌ای دیگه نمیتونه. خیلی خوب حالا ما رأی می‌گیریم دیگه بحث هم نمی‌کنیم. آقایانی که با رهبری جناب آقای خامنه‌ای، تا رفراندوم البته، این موقت است دائمی نیست، تا آن موقع موافق هستند قیام بفرمایند...
یک آخوند (می‌شمارد):  دقیق نیست. ۵۰ رای. بشمارید دیگه، آقا یک خورده صبر کنید... یک قدری آقا صبر کنید. ننشنید تا بشمارم.
رفسنجانی:  ما عدد دقیق را باید بشماریم. ما می‌شماریم عدد دقیق را باید ثبت کنیم ثبت شود...
یک آخوند دیگر ۱۰تا نشسته، ۱۱ تا ۱۱ تا نشسته است دیگه! ۱۴ تا نشسته‌اند... . !
×××××
 
 
نمونه‌های دجال گری
کتاب استراتژی قیام و سرنگونی (فصل دوازدهم) - ۱۲اسفند ۱۳۸۸
چند نمونه بیاد ماندنی دیگر را می‌گویم تا تفاوت دروغ و دغل و دنائت در رژیم مادون سرمایه‌داری ولایت فقیه با دیکتاتوریهای کلاسیک، روشن شود:
مصدق مسلم نبود!
خمینی هرگاه فرصت می‌یافت، حِقد و کین سبعانةخود را، بی‌محابا علیه پیشوای نهضت ملی ایران دکتر محمد مصدق، بیرون می‌ریخت:
-در خرداد ۱۳۵۸ گفت: «ملی کردن نفت پیش ما مطرح نیست. این اشتباه است. ما اسلام را می‌خواهیم. اسلام که آمد، نفت هم مال خودمان می‌شود. مقصد ما اسلام است، مقصد ما نفت نیست تا اگر یکنفر نفت را ملّی کرده است، اسلام را کنار بگذاریم، برای او سینه بزنیم». 
خمینی افزود:  «برای هر استخوانی میتینگ راه‌انداختن و به‌دنبال آن با اسلام مخالفت کردن، قابل‌تحمل نیست».
-در خرداد ۱۳۶۰ خمینی ضمن نقل خاطره‌ای از زمان نخست‌وزیری مصدق به کین کشی پرداخت و به صراحت گفت مصدق «مسلم نبود» . خمینی گفت:
«یک سگی را نزدیک مجلس عینک به آن زدند و اسمش را ”آیت‌الله“ گذاشتند! این در زمان آن بود که اینها فخر می‌کنند به‌وجود او. او[مصدق] هم مسلم نبود. من در آن روز در منزل یکی از علمای تهران بودم که این خبر را شنیدم که یک سگی را عینک زده‌اند و به اسم ”آیت‌الله“ توی خیابان‌ها می‌گردانند. من به آن آقا عرض کردم که این دیگر مخالفت با شخص نیست، این سیلی خواهد خورد. و طولی نکشید که سیلی را خورد. و اگر مانده بود سیلی بر اسلام می‌زد» (صحیفه خمینی-صفحه ۴۵۶- جلد چهاردهم بهمن ۵۹ تا تیر ۶۰). 
خمینی راست می‌گفت، مصدق هیچگاه آن «مسلم» مورد نظر خمینی نبود. در بیدادگاه نظامی شاه می‌گفت که مسلک من مسلک حضرت سیدالشهدا است. می‌گفت که «چه از این خوبتر که من در راه ایران عزیز زجر بکشم، و چه از این بالاتر که من در دنیا مظلوم واقع بشوم و چه افتخاری از این بالاتر که با رأی این دادگاه از بین بروم؟ سیدالشهد علیه‌السلام فرموده «وقتی انسان برای مرگ آفریده شده باشد، با شمشیر به مرگ برسد ارزنده‌تر است» (مصدق در محکمه نظامی-کتاب اول جلد دوم).
مصدق در مجلس چهاردهم در شهریور ۱۳۲۴ خود را چنین معرفی کرد: «من ایرانی و مسلمانم و بر علیه هر چه ایرانیت و اسلامیت را تهدید کند، تا زنده هستم مبارزه می‌نمایم» (کتاب سیاست موازنه منفی در مجلس چهاردهم- جلد دوم).
در همین سخنرانی بود که مصدق حین تشریح سیاست موازنهٔ منفی رودرروی صدرالاشراف نخست‌وزیر وقت که مهرهٔ انگلیس بود و رودرروی حزب توده که منافع و سیاست روسیهٔ شوروی را در ایران پیش می‌برد گفت:
« از نظر ما اجنبی اجنبی است، شمال و جنوب فرق نمی‌کند و موازنهٔ بین آنها یگانه راه نجات ماست... . واضح‌تر بگویم ما باید خود را به آن درجه استقلال واقعی برسانیم که هیچ چیز جز مصلحت ایران و حفظ قومیت و دین و تمدن خودمان محرک ما نباشد».
مصدق افزود: «از مسلمانی و آداب آن برای برحق بودن اسلام نه برای میل این و آن پیروی کنیم و به لوازم آن فقط از ترس خدا و معاد، نه مقتضیات دنیوی و سیاسی عمل نماییم. باد شمال یا جنوب ما را نلرزاند و در درجهٔ ایمان ما تأثیری ننماید... ».
اکنون حرامزادگی ایدئولوژیکی و سیاسی خمینی را بنگرید که چگونه بر نامسلمانی مصدق حکم می‌کند. افتخار بر پیشوای نهضت ملی ضداستعماری مردم ایران که خمینی او را مُسلِم نمی‌داند.
همه می‌دانند که شهادتین گفتن، علامت اسلام و مسلمانی است. خدا خودش هم با صراحت می‌گوید مبادا به‌خاطر منافع و غنائم دنیوی، به کسی که به شما سلام گفته و از در آشتی درآمده است بگویید مؤمن نیستی (وَلاَ تَقُولُواْ لِمَنْ أَلْقَی إِلَیْکُمُ السَّلاَمَ لَسْتَ مُؤْمِنًا... آیه ۹۴ سوره النساء). پس این چه مرجع تقلیدی است که در سال۱۳۶۰ یعنی ۲۸سال پس از کودتای ۲۸مرداد و ۱۵سال پس از درگذشت مصدق، هنوز این‌چنین با او کینه دارد. بنابراین بطریق اولی هرگز و هیچگاه نباید انتظار داشت که مجاهدین را مسلمان بداند. بدون شک خمینی و خامنه‌ای، مانند همتای سیاسی و عقیدتی‌شان یزید، امام حسین را هم «خارجی» و«قدرت طلب» می‌خوانند. این اقتضای دستگاه دجالیت است.
به همین خاطر در مهر ۱۳۶۰، در برنامه شورا و دولت موقت تحت عنوان « نجات ارزشهای اصیل وترقیخواهانه ملی و میهنی» نوشتیم:
« در همین جا بسیار ضروری است که به انهدام و سرکوب ارتجاعی همهٔ ارزشهای اصیل و ترقیخواهانهٔ ملی از جانب خمینی اشاره کنیم. چنانکه در عمل به ثبوت رسید، ارتجاع حاکم به‌رغم برخوردهای ریاکارانهٔ پیشین، هر گونه ملی‌گرایی و میهن‌پرستی را اساساً مردود شمرد و سرکوب نمود. این نحوه‌ٔ برخورد، اگر چه به یک نوع جهان وطنی و نفی مرزها و حدود سرمایه‌داری تظاهر نموده، و حسب المعمول فرصت‌طلبان دست راستی را به طمع می‌انداخت، اما در حقیقت آرزوهای برباد رفته قرون‌وسطایی را نمایندگی می‌کرد که متأسفانه تحت لوای اسلام عرضه می‌شود. پس هدف در یک‌کلام این بود که همه موانع ترقیخواهانه ملی و میهنی بر سر راه دیکتاتور ارتجاعی منکوب شود. بارزترین نمود این حقیقت را می‌توان در تخفیف و توهین به پیشوای فقید نهضت ملی ایران، دکتر محمد مصدق، و الگوسازی مرتجعین قهّاری چون شیخ‌فضل‌الله و کاشانی، که به‌کرّات از جانب خمینی تکرار شده، باز یافت».
×××××    

بازخوانی سرنوشت انقلاب در پیامهای رهبر مقاومت به‌مناسبت سالگرد انقلاب ضدسلطنتی مردم…

بازخوانی سرنوشت انقلاب در پیامهای رهبر مقاومت به‌مناسبت سالگرد انقلاب ضدسلطنتی مردم ایران – ۱۹شهریور۱۳۷۷ - #مسعود_رجوی بازخوانی سرنوشت انقلاب در پیامهای رهبر مقاومت به‌مناسبت سالگرد انقلاب ضدسلطنتی مردم ایران شاه می‌گفت سایه خداست برایش…

خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت: سلاخی و حذف کاندیداهای نمایش انتخابات،…

خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت: سلاخی و حذف کاندیداهای نمایش انتخابات، خیز برداشتن برای یکپایگی رژیم و حداکثر سرکوب و انقباض نشانه آشکار بحران سرنگونی و فاز پایانی دیکتاتوری دینی و تروریستی رئیسی جلاد…

سخنرانی خانم مریم رجوی: اسلام پیام‌آور آزادی و واژگونی ولایت مطلقه فقیه

کنفرانس آنلاین افطار همبستگی در انگلستان- «نه به جنگ‌طلبی و بنیادگرایی» دوستان گرامی، خواهران و برادران، در این روزهای ماه رمضان به همه شما سلام می‌کنم. رمضان ماه عبادت است و مقصد آن آزادی نوع…

خانم مریم رجوی: از مهسا امینی تا شهیدان قیام همه گواهان اراده…

خانم مریم رجوی: از مهسا امینی دختر مظلوم کرد، که او را به‌قتل رساندند تا شهیدان قیام، مینو مجیدی، غزاله چلاوی و حنانه کیا که در همین روزها سر بر آستان آزادی گذاشتند همه اینها…

خانم مریم رجوی: حسین خون خدا، خون جاری دوران در رگ‌های قیام‌کنندگان…

سخنرانی در مراسم عاشورای حسینی مجاهدین! و شورشگرانی که دادخواهی خون پیامبر جاودان آزادی را در این دوران در برانداختن رژیم یزیدی حاکم یافته‌اید! عاشورا سرخ‌فام‌ترین روز تاریخ بشر و کربلا سرخ‌ترین سرزمین جهان، امروز…

مریم رجوی: ایران فریاد شعله‌ور است مردم ایران کرونا و آخوند نمی‌خواهند

در آخرین سه‌شنبه سال ۱۳۹۸ هستیم. امشب، شب چهارشنبه‌سوری سرخ و آتشین برای مردم ایران است که دردمند، داغدار و پرخشم و عاصی‌اند.

آموزش برای نسل جوان (شماره۱۳) – مسعود رجوی

https://youtu.be/MlA327zu6YIنظام ننگین سلطنتی در تاریخ معاصر از انقلاب مشروطه تاکنون پیوسته با دو مشخصهٔ «استبداد» و «وابستگی» در مقابل مقاوت تاریخی و نهضتهای ملی و مردمی ایران ایستاده و به آزادی و استقلال ایران مستمراً…

پیام خانم مریم رجوی پیام به تظاهرات ایرانیان در استکهلم - پایداری…

هموطنان عزیز، دادخواهان، مجاهدان و مبارزان سر موضع و قتل‌عام شده! یاران مقاومت و احیاگر خونهای به‌ناحق ریخته در فاشیسم دینی، که ۹ماه است با تظاهرات و راه‌پیمایی بی‌وقفه خود، جهان را به محاکمه جلادان…

پیام خانم مریم رجوی به جلسه در سنای آمریکا در آستانه سال…

مریم رجوی: استراتژی آخوندها سرکوب، ساختن بمب اتمی و تروریسم است. در آستانه بهار و آغاز سال نو اجازه بدهید که ابتدا، بهترین آرزوهایم را برای برقراری صلح و امنیت در جهان و آزادی و…

پیام خانم مریم رجوی به اجلاس در پارلمان انگلستان: قاطعیت در مقابل…

پیام به اجلاس در پارلمان انگلستان دوستان عزیز و اعضای محترم پارلمان! در آستانه عید نوروز و آغاز سال نو ایرانی به همه شما درود می‌فرستم و آرزو می‌کنم که سال نو و فرا رسیدن…

از نگاه مسعود رجوی - پیروزی محتوم

پیروزی محتوم فرازی از آخرین پیام صوتی مسعود رجوی بتاریخ ۱۳دی ۹۸ به‌مناسبت ۳۰دی سالروز آزادی آخرین دسته از زندانیان سیاسی از زندان شاه https://youtu.be/1xKKjc0aJsI-

مسعود رجوی: وقت عزا نیست که هنگامه خشم است، پیام به دانشجویان…

https://youtu.be/EEvz4JlqMDA?t=294مسعود رجوی - ۸آبان ۱۴۰۱ وقت عزا نیست که هنگامه خشم است پیام به دانشجویان انقلابی و شورشگر در سراسر کشور خامنه‌ای و سپاه و بسیج و لباس‌شخصی و اطلاعات بدنامش دیشب و امروز بی‌دریغ…

خانم مریم رجوی: پیام قیام ایران به جهان و رهبران اتحادیه اروپا:…

مریم رجوی: پیام قیام ایران به جهان و رهبران اتحادیه اروپا: عهد آخوندها به‌سر آمده است هموطنان و یاران شورشگر! قیام شکوهمند ایران که در سی و ششمین روز خود هم‌چنان کاخ ستم و جنایت…

بازخوانی سرنوشت انقلاب در پیامهای رهبر مقاومت به‌مناسبت سالگرد انقلاب ضدسلطنتی مردم…

بازخوانی سرنوشت انقلاب در پیامهای رهبر مقاومت به‌مناسبت سالگرد انقلاب ضدسلطنتی مردم ایران - #مسعود_رجوی بازخوانی سرنوشت انقلاب در پیامهای رهبر مقاومت به‌مناسبت سالگرد انقلاب ضدسلطنتی مردم ایران خمینی این سارق بزرگ انقلاب مانع از…

خانم مریم رجوی: بگذارید امسال روز جهانی زن را روز زنان مقاومت…

 خانم مریم رجوی: بگذارید امسال روز جهانی زن را روز زنان مقاومت اوکراین بنامیم روز شنبه ۱۴اسفند ۱۴۰۰، در آستانه روز جهانی زن، یک اجلاس بزرگ بین‌المللی در برلین با شرکت شخصیت‌های سیاسی برجسته و…

خانم مریم رجوی: ایران در آستانه انقلاب و سرنگونی رژیم

سخنرانی در اجلاس کهکشان مقاومت ایران و ارتش آزادی - «می‌توان و باید» سلام و درود به هموطنان عزیزم در سراسر ایران، به کانون‌های شورشی و به شما اشرف‌نشانها و حامیان مقاومت در ایران و…

سخنرانی خانم #مریم_رجوی در گردهم‌آیی به مناسبت سال جدید میلادی: ۲۰۲۱ سال…

سخنرانی مریم رجوی در گردهم‌آیی به مناسبت سال جدید میلادی – همبستگی با مقاومت ایران در اور سور اواز روز یکشنبه ۱۹دی ۱۴۰۰، به مناسبت آغاز سال نو میلادی، جلسه همبستگی با مقاومت ایران در…

موضع‌گیری شتابان ولی‌فقیه ارتجاع در دیدار با خبرگان آخوندی و پیام مسعود…

مسعود رجوی بحران بی‌سابقه در مجلس رژیم با ارجاع روحانی به قضاییه و مصوبه محاکمه او با ۲۲۱رأی همراه با موش و گربه بازی مسخرهٔ خامنه‌ای بیانگر این حقیقت است که اوضاع از هر طرف…

آموزش برای نسل جوان (شماره ۸) - مسعود رجوی - ۱۷شهریور ۱۳۹۹

در بارهٔ دستخط و حکم خمینی دجال ضدبشر فتوای قتل‌عام مجاهدین سرموضع در زندانهای سراسر ایران مسعود رجوی-۱۷ شهریور ۱۳۹۹ بیانیه‌های نمایندگان منتخب مردم در کشورهای مختلف جهان در آستانهٔ ۳۰خرداد به‌ویژه قطعنامه دو حزبی…

آموزش برای نسل جوان (شماره ۱۵) – مسعود رجوی ۲۰شهریور ۱۳۸۹

نگاهی به افشاگریهای اتمی مقاومت ایران مسعود رجوی - ۲۰شهریور ۱۳۸۹ هشت سال پیش در همین ایام بود که مقاومت ایران تأسیسات پنهان رژیم را برای بمب‌سازی فاش کرد. در این سال‌ها مقام‌های آمریکایی از…

مسعود رجوی: رژیم ولایت فقیه در سراشیب سرنگونی به‌جانب یکپایگی و انقباض…

مسعود رجوی - ۴ خرداد ۱۴۰۰: هم‌چنان که انتظار می‌رفت و مقاومت ایران از قبل اعلام کرده بود رژیم ولایت فقیه در سراشیب سرنگونی به جانب یکپایگی و انقباض و سرکوب حداکثر می‌شتابد. جنگ‌افروزی در…

مریم رجوی: قیام بازنشستگان در ۲۳شهر میهن با شعار تحریم نمایش انتخابات

 مریم رجوی: قیام بازنشستگان در ۲۳شهر میهن با شعار تحریم نمایش انتخابات اعتراض‌ها و قیام بازنشستگان شریف میهنمان که امروز بار دیگر در سراسر ایران، با شعارهای تحریم نمایش دروغین و قلابی انتخابات فرمایشی بالا…

تسلیت خانم مریم رجوی به‌مناسبت درگذشت دکتر منوچهر هزارخانی

به منوچهر هزارخانی مظهر شرافت نویسندگی و روشنفکری ایران در مبارزه با شیخ و شاه، هزار درود مسئول کمیسیون فرهنگ و هنر شورای ملی مقاومت ایران، نویسنده و استاد و مبارز کبیر، دکتر منوچهر هزارخانی…